KONST / Litografier / Färglitografi 16218139
nr 1621 8139
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 20/50,1971. Färglitografi. Bladets mått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x64 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:01:04
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer